Φορτίο σέρβερ: Τελευταίο λεπτό: 0 Τελευταίο πεντάλεπτο: 0.02 Τελευταίο τέταρτο: 0.05 Χρήστες: 3
Τμήματα Moodle 2014-2015
  • Α Αθήνας 3:02/02/15 16:30 4:16/03/15 5:27/05/15 στο 1ο Πρότυπο-Πειραματικό Γυμνάσιο Αθήνας
  • Αλεξανδρούπολη 3:05/02/15 16:00 4:19/03/15 5:07/05/15 στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης
  • Άμφισσα 3:29/01/15 15:00 4:16/03/15 5:27/04/15 στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο (Ε.Κ.) Άμφισας
  • Άρτα 3:30/01/15 15:00 4:20/03/15 5:08/05/15 στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Άρτας
  • Βόλος1 3:20/01/15 15:00 4:17/03/15 5:19/05/15 στο Εσπερινό Γυμνάσιο / 3ο Γυμνάσιο Βόλου
  • Βόλος2 3:05/02/15 16:00 4:27/03/15 5:07/05/15 στο 4ο Γυμνάσιο Βόλου
  • Δράμα 3:02/02/15 16:00 4:16/03/15 5:27/04/15 στο 4ο ΓΕΛ Δράμας
  • Ζάκυνθος1 3:29/01/15 15:00 4:16/03/15 5:04/05/15 στο 1o Γυμνάσιο Ζακύνθου
  • Ζάκυνθος2 3:27/01/15 15:00 4:17/03/15 5:05/05/15 στο 1o Γυμνάσιο Ζακύνθου
  • Ηλεία-Βαρθολομιό 3:28/01/15 15:00 4:18/03/15 5:29/04/15 στο ΓΕΛ Βαρθολομιού
  • Ηλεία-Πύργος 3:29/01/15 15:00 4:19/03/15 5:07/05/15 στο Ε.Κ. ΠΥΡΓΟΥ
  • Θεσσαλονίκη 3:02/02/15 15:30 4:23/03/15 5:04/05/15 στο 3o Γυμνάσιο Θέρμης
  • Ιωάννινα1 3:27/01/15 15:00 4:17/03/15 5:28/04/15 στο 1o Γυμνάσιο Ιωαννίνων
  • Ιωάννινα2 3:28/01/15 15:00 4:18/03/15 5:29/04/15 στο 7o Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
  • Καλαμάτα1 (ΠΕ19-20) 3:03/02/15 16:00 4:24/03/15 5:05/05/15 στο 4ο ΓΕΛ Καλαμάτας
  • Καλαμάτα2 3:03/02/15 16:00 4:24/03/15 5:05/05/15 στο 4ο ΓΕΛ Καλαμάτας
  • Καρδίτσα 3:06/02/15 16:00 4:20/03/15 5:08/05/15 στο 1o ΓΕΛ Καρδίτσας
  • Καρπενήσι1 3:05/02/15 15:00 4:26/03/15 5:07/05/15 στο ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
  • Καρπενήσι2 3:11/02/15 16:00 4:18/03/15 5:06/05/15 στο ΓΕΛ Καρπενησίου
  • Κατερίνη 3:06/02/15 16:00 4:26/03/15 5:07/05/15 στο 2ο ΕΠΑΛ Κατερίνης
  • Κόρινθος 3:30/01/15 15:00 4:20/03/15 5:08/05/15 στο Αίθουσα τηλεδιασκέψεων Κορινθίας
  • Κως 3:20/02/14 15:00 4:20/03/14 5:24/04/14 στο 1ο Γενικό Λύκειο Κω
  • Λάρισα 3:04/02/15 16:00 4:18/03/15 5:06/05/15 στο 9ο ΓΕΛ Λάρισας
  • Ναύπλιο1 3:27/01/15 15:00 4:17/03/15 5:28/04/15 στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου
  • Ναύπλιο2 3:03/02/15 15:00 4:24/03/15 5:05/05/15 στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου
  • Πάτρα1 ΠΕ19-20α 3:19/01/15 16:00 4:16/03/15 5:27/04/15 στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Πάτρας
  • Πάτρα2 Β/θμια 3:27/01/15 16:00 4:17/03/14 5:28/04/15 στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Πάτρας
  • Πάτρα3 Α/θμια 3:02/02/15 16:00 4:23/03/15 5:04/05/15 στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Πάτρας
  • Πάτρα4 ΠΕ19-20β 3:03/02/15 16:00 4:24/03/15 5:05/05/15 στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Πάτρας
  • Πειραιάς 3:28/01/15 4:01/04/15 5:29/04/15 στο 3o ΕΚ Πειραιά
  • Πρέβεζα 3:29/01/15 15:00 4:19/03/15 5:30/04/15 στο 2ο ΓΕΛ Πρέβεζας
  • Ρέθυμνο 3:05/02/15 4:26/03/15 5:07/05/15 στο Πειραματικό ΓΕΛ Ρεθύμνου
  • Σέρρες 3:27/01/15 15:00 4:17/03/15 5:28/04/15 στο 2ο ΓΕΛ Σερρών
  • Σπάρτη 3:05/02/15 15:00 4:26/03/15 5:07/05/15 στο ΕΚ Σπάρτης
  • Τρίπολη 3:29/01/15 15:00 4:19/03/15 5:30/04/15 στο Αίθουσα τηλεδιασκέψεων Αρκαδίας
  • Χανιά 3:29/01/15 4:19/03/15 5:30/04/15 στο ΓΕΛ Σούδας
  • Χωρίς βεβαίωση 3:  4:  5: 
  • Χωρίς βεβαίωση - Γώγουλος 3:  4:  5: 
  • Χωρίς βεβαίωση2 3:  4:  5: 
  • Χωρίς βεβαίωση3 3:  4:  5: 
Τμήματα Ξενόγλωσσων 2014-2015B
  • Αμαλιάδα (ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ) 21/04/15 15:00 στο 2ο ΕΠΑΛ Αμαλιάδας
  • Άρτα1 (ΠΕ05, ΠΕ06) 29/04/15 15:15 στο 2o ΓΕΛ Άρτας
  • Άρτα2 (ΠΕ05, ΠΕ06) 29/04/15 15:15 στο 3ο Γυμνάσιο Άρτας
  • Β Αθήνας (ΠΕ05) 29/04/15 15:30 στο 2o Γυμνάσιο Ν. Ψυχικού
  • Β Αθήνας (ΠΕ06) 22/04/15 15:00 στο 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
  • Γ Αθήνας (ΠΕ06, ΠΕ07) 29/04/15 15:00 στο 7ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου
  • Γ Αθήνας2 (ΠΕ06, ΠΕ07) 27/03/15 15:00 στο 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
  • Δ Αθήνας (ΠΕ05) 28/04/15 15:00 στο Πειραματικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
  • Δ Αθήνας (ΠΕ07) 28/04/15 στο 5o Γυμνάσιο Παλαιού φαλήρου
  • Δ Αθήνας1 (ΠΕ06) 21/04/15 15:00 στο Πειραματικό Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
  • Δ Αθήνας2 (ΠΕ06) 21/04/15 15:00 στο Πειραματικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
  • Δυτική Αττική (ΠΕ05, ΠΕ06) 30/04/15 15:00 στο 3ο Γυμνάσιο Ελευσίνας
  • Ηράκλειο (ΠΕ05, ΠΕ07) 27/04/15 15:00 στο 3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
  • Ιωάννινα (ΠΕ05,ΠΕ07) 29/04/15 16:00 στο 2ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
  • Καβάλα 20/04/15 15:30 στο 1ο ΕΠΑΛ Καβάλας
  • Καλαμάτα (ΠΕ05, ΠΕ06) 24/04/15 15:00 στο 4ο Λύκειο Καλαμάτας
  • Καστοριά (ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ) 25/04/15 09:30 στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς
  • Κατερίνη (ΠΕ05) 25/04/15 09:00 στο 4ο ΓΕΛ Κατερίνης
  • Κέρκυρα (ΠΕ05, ΠΕ06) 22/04/15 16:00 στο 5ο ΓΕΛ Κέρκυρας
  • Κέρκυρα2 23/04/15 στο 5ο ΓΕ.Λ. Κέρκυρας
  • Κοζάνη1 21/04/15 17:00 στο 3o Γυμνάσιο Κοζάνης
  • Κοζάνη2 28/04/15 17:00 στο 3ο Γυμνάσιο Κοζάνης
  • Λάρισα 28/04/15 16:00 στο 8. Γενικό Λύκειο Λάρισας
  • Πάτρα (ΠΕ05) 22/04/15 15:00 στο 21ο Γυμνάσιο Πάτρας
  • Πάτρα (ΠΕ06) 23/04/15 15:00 στο 21ο Γυμνάσιο Πάτρας
  • Σέρρες (ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ) 22/04/15 17:00 στο 1o Γυμνάσιο Σερρών
  • Σκύδρα (ΠΕ06, ΠΕ07) 25/04/15 09:30 στο ΓΕΛ Σκύδρας
  • Σπάρτη 28/04/15 15:00 στο 2ο ΓΕΛ Σπάρτης
  • Τρίκαλα (ΠΕ05, ΠΕ06) 25/04/15 09:00 στο 6ο ΓΕΛ Τρικάλων
  • Χανιά 30/04/15 15:00 στο 4o Γυμνάσιο Χανίων

Τεχνικός υπεύθυνος: Νταλούκας Βασίλης (bdaloukas papaki sch teleia gr)

Αιτήσεις για το σεμινάριο των 26 εβδομάδων
Αιτήσεις για το σεμινάριο των ξενόγλωσσων

Για να ειδοποιηθείτε για τα σεμινάρια που θα γίνουν το 2014-15 κάντε κλικ εδώ.